ITELECT 2009

III EDYCJA KONKURSU ITELE©T!

Zapraszamy serdecznie studentów IV i V roku studiów prawniczych do udziału w III edycji jedynego ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Prawa Telekomunikacyjnego, Prawa Własności Intelektualnej
oraz Prawa Nowych Technologii (IT) „ITele©t”.

Projekt, realizowany wspólnie przez Kancelarię Prawną Grynhoff Woźny Maliński oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland ma na celu promocję tych studentów, którzy posiadają rozległą wiedzę prawniczą, a jednocześnie pasjonują ich nowe technologie oraz zagadnienia związane z rynkiem komunikacji elektronicznej.

Zadaniem Uczestników Konkursu jest rozwiązanie jednego spośród czterech kazusów konkursowych z zakresu: ‘prawa telekomunikacyjnego’, ‘prawa własności intelektualnej’ lub ‘prawa nowych technologii (IT)’.
Prace oceniać będzie Jury złożone z ekspertów rynku komunikacji elektronicznej. Liczy się zarówno ogólna wiedza prawnicza, jak też biegłość w posługiwania się słowem pisanym oraz przekonująca argumentacja i biznesowe spojrzenie na problem przedstawiony w kazusie.

Termin nadsyłania prac mija 31 marca 2009 (wtorek).

Nagrodą dla zdobywcy pierwszego miejsca jest stypendium naukowe za rok akademicki 2008/2009 w wysokości 10 000 złotych.

Zwycięzca oraz laureaci Konkursu otrzymają również możliwość odbycia płatnych staży w Grynhoff Woźny Maliński, gdyż, jak mówi Piotr Woźny, wspólnik zarządzający Kancelarii:

Konkurs ITele©t’ to przygoda intelektualna i jednocześnie szansa dołączenia w życiu zawodowym do ludzi, którzy rozumieją i podzielają tę samą pasję.

Więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu i w serwisie kancelarii.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42