International Conference on Comparative Law

Jak wyglądają umowy konsumenckie w Anglii lub Francji? Czy morderstwo gdziekolwiek może ujść na sucho? Jakie kary przewidziane są za zgwałcenie w różnych państwach? Odpowiedzi na te, i jeszcze więcej pytań, postarają się udzielić prelegenci konferencji “International Conference on Comparative Law”.

Europejskie Stowarz11012447_10153170410494080_8634354296124148444_nyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić wszystkich na wydarzenie, które odbędzie się 11 – 12 marca 2016 w Pałacu Tyszkiewiczów w Warszawie. Konferencja będzie podzielona na cztery panele. Dwa pierwsze, dotyczące prawa umów, będą miały miejsce pierwszego dnia (11 marca), natomiast drugi dzień konferencji (12 marca) poświęcony zostanie prawu karnemu.

Panel pierwszy – zagadnienie remedium w prawie umów:

Prawo angielskie

Prawo francuskie

Prawo norweskie

Prawo niemieckie

Prawo polskie

Panel drugi – porównanie umów konsumenckich:

Prawo angielskie

Prawo niemieckie

Prawo hiszpańskie

Prawo francuskie

Prawo polskie

Panel trzeci – porównanie przestępstwa tzw. „białych kołnierzyków”, czyli przestępstw popełnianych przez osoby o wysokim statusie społecznym i ekonomicznym:

Prawo angielskie

Prawo włoskie

Prawo hiszpańskie

Prawo norweskie

Prawo polskie

Panel czwarty – przestępstwa życia codziennego (porównanie regulacji kar, zgwałcenia, pornografii, zabójstwa):

Prawo angielskie

Prawo irańskie

Prawo rosyjskie

Prawo norweskie

Prawo polskie

Niezwykle ciekawe tematy, profesjonalni prelegenci z ogromną wiedzą i doświadczeniem na pewno sprawią, że konferencja będzie wydarzeniem na najwyższym poziomie.

Wystąpienia będą prowadzone w języku angielskim. Zapisy rozpoczną się 16 listopada 2015 roku. Link zostanie udostępniony wkrótce.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42