Internacjonalizacja edukacji prawniczej

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję naukową Internacjonalizacja edukacji prawniczej. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia (środa) o godz. 15:00 w sali 308 starej Biblioteki UW.

Celem niniejszego przedsięwzięcia jest przedstawienie studentom możliwości, jakie niesie ze sobą studiowanie prawa w wymiarze międzynarodowym. Pojęcie to obejmuje wszelkie wymiany studenckie, wyjazdy na stypendia, prace naukowe, studia podyplomowe i wiele innych przedsięwzięć.

Internacjonalizacja edukacji prawniczej

Programy Uczenia się przez całe życie zyskują coraz większe uznanie wśród studentów. Chcą oni z nich korzystać, by móc poszerzać horyzonty, wiedzę prawniczą i nawiązywać nowe znajomości. Często jednak takie programy nie są dostatecznie wypromowane na wydziałach prawa, a ze względów finansowych nie każdy student może skorzystać choć z jednego. Konferencja ma przybliżyć studentom możliwości, jakie niosą takie wyjazdy oraz dać wskazówki co do sposobów zdobywania grantów na takie wyjazdy.

Zagadnienia przybliżą:

  • dr Rafał Stroiński,
  • mgr Jowanka Jakubek,
  • mgr Bartosz Karolczyk,
  • mgr Karolina Tetłak.

Galeria zdjęć.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42