III Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego: „Morze Bałtyckie- wspólne dobro Europy”

logo, III OKPM27 lutego 2014 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Prawa Morskiego „Morze Bałtyckie- wspólne dobro Europy” organizowana przez gdańską Grupę Lokalną Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA.

 Planowane są trzy części tematyczne konferencji. Pierwsza z nich poświęcona zostanie problemowi konkurencyjności gospodarki morskiej. Tematem części drugiej stanie się środowiskowa gospodarska morska. Zgromadzeni postarają się odpowiedzieć na pytanie: jak pogodzić gospodarkę i środowisko dla wspólnego dobra? Trzeci panel dotyczyć będzie społecznej gospodarki morskiej, a dokładnie sposobów wykorzystania ludzkiego potencjału w miastach – portach.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia pod adresem: www.prawo-morskie.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże wymaga wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej konferencji.

Do wzięcia udziału w konferencji zachęcamy w szczególności przedstawicieli świata nauki, prawników, przedsiębiorców oraz pracowników administracji rządowej i samorządowej.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: prawo-morskie@elsa.org.pl.

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42