I Ogólnopolska Konferencja Prawo i Medycyna ( 10 maja 2014r.)

PiM Plakat 2a-strona001W imieniu Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland oraz Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mamy zaszczyt zaprosić na

I Ogólnopolską Konferencję Prawo i Medycyna.

Sam program Prawo i Medycyna, jako jeden z programów wiodących w ramach Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, istnieje od 1996 roku. Konferencja jest kontynuacją lokalnego projektu ELSA Łódź realizowanego od 2012 r, który odniósł olbrzymi sukces zarówno wśród środowisk prawniczych jak i medycznych.

Wydarzenie skierowane jest do studentów oraz przede wszystkim praktyków, dla których będzie stanowić pomoc w wymianie doświadczeń i zbliżeniu środowisk obu dziedzin nauk. Zaproszeni znakomici specjaliści reprezentujący poszczególne dziedziny, pomogą w znalezieniu odpowiedzi na trudne pytania z zakresu prawa medycznego i problemów jego stosowania w praktyce.

Konferencja odbędzie się 10 maja 2014 r. w godzinach 10.00-16.00 auli „1000” Centrum Kliniczno Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Pomorska 251.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42