Grasz… tym razem nie o staż

Grasz o stażRusza jesienny projekt specjalny konkursu Grasz o staż pod hasłem Grasz… tym razem nie o staż!

Kolejna, 16. edycja Grasz o staż rusza 7 lutego 2011 r., ale w tym roku po raz pierwszy wszystkie osoby zainteresowane konkursem już jesienią mają szansę wygrać cenne nagrody w projekcie specjalnym Grasz… tym razem nie o staż.

Konkurs jest skierowany do studentów starszych lat oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia. Wielokrotnie jednak spotykaliśmy się z dużym zainteresowaniem konkursem również wśród studentów młodszych lat. Wychodząc im naprzeciw, postanowiliśmy przygotować jesienny projekt specjalny, do którego zapraszamy wszystkich studentów niezależnie od roku czy kierunku studiów, jak również absolwentów. Tak właśnie powstał Grasz… tym razem nie o staż

– mówi Anna Budzich, koordynator konkursu w PwC.

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody: wycieczka zagraniczna organizowana przez biuro podroży TUI Polska, szkolenia specjalistyczne prowadzone przez firmę Microsoft oraz StrictWise, kursy językowe organizowane przez szkołę językową Speak Up, pióra wieczne ufundowane przez firmę NewellRubbermaind oraz zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer.

Aby zagrać o nagrody, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej konkursu i w okresie od 23 do 29 listopada 2010 r. odpowiedzieć na 10 krótkich pytań – 9 testowych i jedno pytanie otwarte. Szczegółowe informacje znajdziecie na tej samej stronie.

Grasz o staż jest konkursem organizowanym przez PwC oraz Gazetę Wyborczą, w którym młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych w Polsce i zagranicą. Dodatkowo na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy. Do udziału w Grasz o staż organizatorzy zapraszają studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich, III, IV, V roku jednolitych studiów magisterskich oraz I i II roku studiów uzupełniających, jak również absolwentów do 30 roku życia.

Kolejna, 16. odsłona konkursu rusza już 7 lutego 2011 r.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42