Gra Miejska z LexisNexis!

Wraz z Działem Szkoleń LexisNexis zapraszamy na niecodzienne wydarzenie: Pieszą Grę Miejską dla studentów prawa „Fla§hback”

12.05.2012 r., Warszawa. Start godz. 11:15

Gra Miejska dla studentów prawa to projekt organizowany przez Dział Szkoleń LexisNexis. W trakcie Gry przestrzeń miejska zostanie wykorzystana jako pole pojedynku. Gra toczyć się będzie w ramach fabularyzowanego scenariusza, co sprawia, że rozgrywka łączy w sobie wiele różnorodnych elementów: począwszy od harcerskich podchodów, przez gry komputerowe, gry typu RPG, uliczne happeningi, po gry fotograficzne i flash moby.

Drużyny biorące udział w Grze będą zdobywać punkty za wykonanie poszczególnych zadań. Dla trzech najlepszych Drużyn, które zbiorą największą liczbę punktów, przewidziane są nagrody m.in. książki Wydawnictwa LexisNexis oraz vouchery na grę w kręgle.

Przemierzaj ze znajomymi miasto, wykonuj kolejne misje wcielając się w X i wygrywaj cenne nagrody!

Więcej informacji oraz Formularz Rejestracyjny na Grę dostępne są na stronie:  http://kursnaaplikacje.lexisnexis.pl/gra.html

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42