Globalizacja, kryzys i co dalej? – debata z prof. Kołodko oraz prof. Nogą

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na debatę naukową poświęconą globalizacji, problemowi kryzysu i przyszłości gospodarki oraz jej wartościom. Odbędzie się ona 28 marca 2012 r. o godzinie 16.30 w Sali Senatu (D202) na Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59. 

Naszymi prelegentami będą wybitni polscy ekonomiści, jednocześnie pracownicy naukowi uczelni:

– Profesor Grzegorz W. Kołodko
– Profesor Adam Noga

W trakcie spotkania odbywać się będzie debata między prelegentami a studentami, każdy zainteresowany może umieścić nurtujące go pytanie na wall’u wydarzenia na portalu Facebook (https://www.facebook.com/events/124427441015526/), na które profesorowie będą odpowiadać poprzez losowanie z puli pytań. Można też zastrzec do kogo pytanie ma być skierowane.

Jednocześnie zachęcamy, aby pojawić się na debacie z gotowymi przemyśleniami lub pytaniami. Możliwość dyskusji z tak wybitnymi ekonomistami z pewnością jest sporym wyzwaniem, ale gorąco do tego zachęcamy!

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42