Global Ocean Governance: from Vision to Action

Global Ocean Governance: from Vision to Action jest pierwszą międzynarodową konferencją z zakresu prawa morza, którą organizuje polska grupa narodowa ELSA. Tym bardziej z ogromną przyjemnością ELSA Gdańsk pragnie zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniu przedstawicieli świata nauki, prawników praktyków oraz studentów prawa z 41 krajów Europy.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oferuje w programie uniwersyteckich studiów prawniczych „Prawo morskie” jako przedmiot wykładowy. Tym samym, z uwagi na najlepsze zaplecze naukowo-dydaktyczne, przewidujemy bogaty program akademicki z udziałem najwybitniejszych polskich i zagranicznych specjalistów w przedmiotowej dziedzinie. Nie zabraknie również wspaniałych atrakcji w nadmorskim klimacie.

Rozwój intelektualny, źródło rzetelnej wiedzy z zakresu prawa morza, satysfakcja oraz niezapomniane wrażenia zagwarantowane tylko w Gdańsku – największym nadbałtyckim ośrodku naukowym i kulturalnym w Polsce.

Termin: 23 – 27 lutego 2011 roku.
Miejsce: Uniwersytet Gdański.
Liczba uczestników: 100.
Język: angielski.
Strona internetowa.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42