Forum Młodzieży- zaproszenie (04.10.2013r.)

Już 4. października 2013 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Młodzież z całej Polski odpowie na pytanie JAK UMIEĆ resize_image.phpBYĆ?

Jak działać jako DOBRY WOLONTARIUSZ? Jakie kompetencje nabywać aby zostać PRZEDSIĘBIORCZYM? Czy można nauczyć się być TWÓRCZYM? Co pomaga w INNOWACYJNOŚCI? Jak żyć EKOLOGICZNIE? Jak umieć być SOBĄ?

Pragniemy zainteresować Młodzież aktywnym uczestnictwem w życiu społecznym. Marzy nam się silna polityka młodzieżowa, możliwa poprzez wypracowanie przez młodych rekomendacji oraz działanie w projektach lokalnych.

Właśnie dlatego stworzyliśmy Forum Młodzieży.

Młodzi ludzie odpowiedzą jak zdobywać i korzystać z nabytych umiejętności, które pozwalają tworzyć i rozwijać siebie. Pragniemy aby samodzielna i zaradna młodzież poprzez dialog i współpracę umiejętnie realizowała swoje wizje.

Najważniejsze jest dla nas:
-wysłuchanie głosu młodych,
-zainicjowanie dialogu z decydentami,
-uczenie współpracy,
-zachęcenie do odwagi w korzystaniu z wyobraźni.

Pragniemy zintegrować młodzież wokół wspólnych kwestii i stworzyć w Sali Kongresowej PKiN przestrzeń prezentacji dobrych praktyk, wymiany wiedzy i wzajemnych inspiracji.

Przyłącz się do debaty, w której słychać głos młodych!

WSTĘP FREE! Rejestracja na forummlodziezy.pl
Więcej informacji: https://www.facebook.com/forummlodziezy ; http://forummlodziezy.pl/

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42