EYe on Tax

Konkurs EYe on Tax pozwala studentom wcielić się w rolę profesjonalnych doradców podatkowych. Uczestnicy rozwiązują zadania – kazusy prawne dotyczące zarówno polskiego, jak i międzynarodowego prawa podatkowego – z którymi spotykają się nasi doradcy. Konkurs jest również świetną okazją do poznania pracowników z działu Doradztwa Podatkowego oraz specyfiki ich pracy.


Zwycięstwo w EYe on Tax to nie tylko nagrody pieniężne i rzeczowe. Najlepsza drużyna otrzymuje również możliwość odbycia płatnych praktyk w dziale Doradztwa Podatkowego Ernst & Young. Uczestnicy wcześniejszych edycji konkursu podkreślają także, że ambitne zadania konkursowe stanowią niezwykłą mobilizację do nauki i zachętę do pogłębiania wiedzy z zakresu prawa podatkowego.

Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap konkursu. Studenci, którzy chcieliby w nim wziąć udział, powinni do 19 listopada 2012 roku zarejestrować 3- lub 4-osobowy zespół na stronie internetowej EYe on Tax. Zarejestrowany zespół otrzyma zadanie konkursowe drogą elektroniczną, którego rozwiązanie powinien przesłać do dnia 22 listopada 2012 roku.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42