ELSA Tour: wizyta w Pałacu Prezydenckim

ELSA Warszawa zaprasza do udziału w projekcie ELSA Tour. Z wizytą w instytucjach publicznych. Ma on na celu umożliwienie studentom złożenie wizyty w instytucjach publicznych RP. Zwieńczeniem projektu ma być wyjazd do jednej z instytucji UE w ramach Institutional Study Visit.

Tym razem gościmy w Pałacu Prezydenckim. Wizyta odbędzie się 22 października, rozpocznie się o godz. 9:50 i potrwa około godziny.

Kancelaria Prezydenta zastrzega sobie prawo do ewentualnej zmiany terminu ze względu na nieplanowane wydarzenia w Pałacu Prezydenckim.

Osoby, które otrzymały e-mail z informacją o udziale w ELSA Tour, proszone są o stawienie się przy Biurze Przepustek przy Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Spotykamy się tam o 9:45, by o 9:50 wejść do Pałacu.

Prosimy o (obowiązkowe) zabranie dowodu tożsamości i (nieobowiązkowe) zabranie aparatów fotograficznych – otrzymaliśmy zgodę na robienie zdjęć.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42