ELSA Summer Party 2008

Zapraszamy Was na drugie w historii ELSA Summer Party. Odbędzie się ono w Charzykowach koło Chojnic nad jeziorem Charzykowskim w woj. pomorskim w terminie 7-10 sierpnia 2008 roku (od czwartku do niedzieli).

Ideą ELSA Summer Party jest integracja zarówno członków z wieloletnim stażem i seniorów, jak i osób młodszych, dopiero kilka miesięcy działających w organizacji. Często w trakcie statutowych zjazdów ogólnopolskich brakuje nam czasu na zwykłą integrację i zacieśnianie więzi międzyludzkich. Teraz – nie będąc związanymi ścisłą agendą – jest czas, by sobie na to pozwolić. Warunki ośrodka pozwolą nam na stworzenie programu imprezy, który zapełnimy zabawami zarówno wyczynowymi, jak i relaksacyjnymi. Będziemy o tym informować już wkrótce.

Na miejscu, w ośrodku Pod Żaglami, zastaniemy prywatną plażę, ogródek piwny z piwem marki Specjal i sale restauracyjne, które zaadoptować będziemy mogli na potrzeby zabaw integracyjnych, a także będziemy w stanie wykorzystać jako boiska czy sale dyskotekowe.

Zakwaterowani będziemy w 4-osobowych pokojach, wyposażonych w łazienki.

Najszybszy dojazd do ośrodka zapewni trasa Warszawa-Chojnice (pokonana pociągiem). Z samych Chojnic odjeżdża autobus MPK, stający na przystanku tuż obok ośrodka.

Koszt pobytu wynosi 95 zł (5 zł przeznaczamy na sobotnie ognisko- dlatego wpłacajcie analogicznie 65 zł za 2 doby i 35 zł za jedną), bez wyżywienia! Za dodatkową opłatą można kupić posiłki w samym ośrodku, a w Charzykowach znajduje się też kilka punktów gastronomicznych.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres Łukasza Górznego, HR-a ELSA Poland: lgorzny@gmail.com. Termin zgłoszeń mija 15 lipca, termin dokonywania wpłat- 20 lipca.

Wpłat dokonujcie na konto ELSA Poland:

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa
ELSA Poland
ul. Marszałkowska 45/49 m. 31
00-648 Warszawa

BRE S.A. O/Warszawa

31 1140 1010 0000 4500 7700 1001

W tytule przelewu wpiszcie Opłata za pobyt na ESP – imię nazwisko 3x lub 2x (zależnie od ilości dób). Jeśli będziecie planować przyjazd tylko na jedną dobę, poinformujcie o tym Łukasza do 15 lipca. Im szybciej będziemy o tym wiedzieć, tym łatwiej będzie nam zaplanować również Wasz pobyt. Jeśli będziecie przesyłać pieniądze za więcej niż jedną osobę, wpisujcie imiona i nazwiska (w tytule przelewu) po przecinku, zaznaczając każdorazowo ilość dób.

Sprawy finansowe koordynować będzie Małgorzata Żukowska, więc w razie wątpliwości dzwońcie do niej- 608 255 975.

Szczegółowe informacje uzyskacie od HR-a naszej grupy lokalnej, Mateusza Knechta. Uruchomiona została także strona internetowa, na której znajdziecie fotki ośrodka oraz wszystkie niezbędne informacje, związane z ELSA Summer Party.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42