ELSA Na Twoim Wydziale. W samo południe

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa GL ELSA Warszawa zaprasza wszystkich studentów I, II i III roku na spotkanie ELSA Na Twoim Wydziale. W samo południe, które odbędzie się już 6 listopada (piątek) o godz. 12:00 w sali A3 (na dole) w Collegium Iuridicum II.

Jesteśmy największą na świecie, niezależną i niepolityczną organizacją, zrzeszającą studentów prawa w Polsce i innych krajach Europy. Poprzez działalność takich sekcji jak Academic Activities, Marketing, PR Team, S&C czy STEP zajmujemy się organizacją praktyk prawniczych, konferencji, współpracą z korporacjami prawniczymi i kontaktem z mediami. Działamy, aby ułatwić ścieżkę rozwoju studentom naszej uczelni i jednocześnie samemu zdobyć doświadczenie i wiedzę, a wszystko to w myśl hasła Sprawiedliwy świat, w którym szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową.

ELSA Na Twoim Wydziale. W samo południe

Jeżeli zależy Ci na aktywnym uczestnictwie w życiu uniwersyteckim, chcesz poznać zasady funkcjonowania dużej organizacji, przyczynić się do rozwoju edukacji i praktyki prawniczej wśród studentów, rozwinąć swoje zdolności mediatorskie czy publicystyczne, nauczyć się przygotowywania konferencji czy odbyć szkolenia (np. z zakresu Public Relations), a jednocześnie poznać ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i dobrze się bawić, to nasza organizacja czeka właśnie na Ciebie.

Przyjdź, posłuchaj, oceń i dołącz do nas.
Czekamy na Twoją obecność 6 listopada – w samo południe.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42