ELSA na Twoim Wydziale… na UKSW

Grupa Lokalna ELSA Warszawa zaprasza wszystkich studentów prawa zainteresowanych działalnością w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się 1 grudnia o 17:30 w sali 202 Audytorium Maximum UKSW na Kampusie Wóycickiego (ul. Wóycickiego 1/3).

Jesteśmy największą na świecie, niezależną i niepolityczną organizacją, zrzeszającą studentów prawa w Polsce i innych krajach Europy. Poprzez działalność takich sekcji jak Academic Activities, Marketing, PR Team, S&C czy STEP zajmujemy się organizacją praktyk prawniczych, konferencji, współpracą z korporacjami prawniczymi i kontaktem z mediami. Działamy, aby ułatwić ścieżkę rozwoju studentom naszej uczelni i jednocześnie samemu zdobyć doświadczenie i wiedzę, a wszystko to w myśl hasła Sprawiedliwy świat, w którym szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42