ELSA na Twoim Wydziale 2010

ELSA Warszawa zaprasza wszystkich studentów prawa na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne ELSA na Twoim Wydziale, które odbędzie się już 27 października o 20:00 w sali 1.3 na Lipowej 4 (Collegium Iuridicum II).

Jesteśmy największą na świecie, niezależną i niepolityczną organizacją, zrzeszającą studentów prawa w Polsce i innych krajach Europy. Poprzez działalność takich sekcji jak Academic Activities, Marketing, PR Team, S&C czy STEP zajmujemy się organizacją praktyk prawniczych, konferencji, współpracą z korporacjami prawniczymi i kontaktem z mediami. Działamy, aby ułatwić ścieżkę rozwoju studentom naszej uczelni i jednocześnie samemu zdobyć doświadczenie i wiedzę, a wszystko to w myśl hasła Sprawiedliwy świat, w którym szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową.

ENTW 2010

Jeżeli zależy Ci na aktywnym uczestnictwie w życiu uniwersyteckim, chcesz poznać zasady funkcjonowania dużej organizacji, przyczynić się do rozwoju edukacji i praktyki prawniczej wśród studentów, rozwinąć swoje zdolności mediatorskie czy publicystyczne, nauczyć się przygotowywania konferencji czy odbyć szkolenia (np. z zakresu Public Relations), a jednocześnie poznać ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i dobrze się bawić, to nasza organizacja czeka właśnie na Ciebie.

Do zobaczenia w tę środę!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42