ELSA i UNICEF na Gwiazdkę 2008

Czy wiesz, że 1 kartka to równowartość 3 szczepionek na polio? Natomiast 100 kartek to koszt rocznej opieki nad osieroconym dzieckiem w Afryce.

Idea kartek świątecznych narodziła się w 1949 r, kiedy dziewczynka z Czech, Jitka, namalowała dla UNICEF obrazek, by w ten sposób podziękować za mleko, które organizacja dostarczała dzieciom poszkodowanym podczas II Wojny Światowej. W ten sposób powstał pomysł, żeby UNICEF dystrybuował karty charytatywne, z których dochód wspierałby działania na rzecz dzieci.

Już po raz siódmy UNICEF Polska organizuje ogólnopolską akcję studencką UNICEF na Gwiazdkę. Od 1 do 7 grudnia 2008r. na terenie Uniwersytetu Warszawskiego (w Starym BUW-ie i Collegium Iuridicum III) znajdziecie stoiska, na których będziecie mogli zakupić kartki i upominki, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom w Afryce.

W związku z tym poszukuję osób, które zechcą wziąć udział w projekcie jako wolontariusze. Zachęcam wszystkich członków i sympatyków ELSA do aktywnego włączenia się w przeprowadzenie akcji poprzez sprzedaż świątecznych produktów UNICEF. Jest to wyjątkowa okazja, aby pomóc najbardziej potrzebującym, ofiarowując to, co każdy z nas studentów ma najcenniejszego – swój czas. Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt mailowy: izabela_blaszczyk@wp.pl.

Serdecznie zachęcam i zapraszam!

Izabela Błaszczyk,
Koordynator Lokalny projektu UNICEF

ELSA Warszawa

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42