Dzień Prawa Internetu ( 24 lutego 2014r.)

Internet jest częścią życia każdego z nas – spędzamy tam kolejne godziny, nie myśląc, ile czasu na to poświęcamy i jakie zostawiamy po sobie ślady. Internet może znacząco podnieść jakość naszej pracy, jednak niesie ze sobą również zagrożenia.

Chcesz się dowiedzieć, jak uczynić swoją pracę w Internecie łatwiejszą i bardziej bezpieczną? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa Internetu? Koniecznie przyjdź na spotkanie organizowane przez ELSA Warszawa z gościnnym udziałem Google!

Dzień Prawa Internetu odbędzie się 24 lutego 2014 r. w godzinach 18: 30 – 20:00 w Sali 207 Starego BUW-u. Plan wydarzenia jest następujący:
1. Wystąpienie dr Łukasza Żelechowskiego (Katedra Prawa Własności Intelektualnej i Dóbr Niematerialnych na WPiA UW): „Prawo do bycia zapomnianym – wątpliwości i perspektywy (z uwzględnieniem problematyki mediów społecznościowych)”.

2. Wystąpienie Marcina Serafina (Google) na temat prawa nowych technologii (dokładny temat prezentacji poznamy wkrótce).

3. Warsztat „I’m looking for you!” z efektywnego wyszukiwania informacji w sieci, poprowadzony przez Maćka Wróblewskiego – Studenckiego Ambasadora Google.

Ten wieczór to także świetna okazja nie tylko do dyskusji o prawie w Internecie, ale również do poznania Google.

Zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42