Dzień otwarty w Allen&Overy

Allen&Overy we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 14 maja 2010 roku w biurze firmy (Rondo ONZ 1, 34 piętro) w godzinach 12:00 – 14:00.

Prawnicy przedstawią działalność firmy, a studenci zainteresowani podjęciem praktyk będą mieli okazję poznać oczekiwania i potrzeby jednej z największych firm prawniczych na świecie. Będzie to doskonała okazja do zadania pytań i zdobycia informacji na temat praktyk oraz ścieżki kariery.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy zainteresowane osoby – studentów IV–V roku prawa (ewentualnie III) – o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu na adres mailowy katarzyna.adamiak@gmail.com najpóźniej do 11 maja 2010 r. W temacie wiadomości proszę wpisać Allen&Overy, a w treści swoje imię, nazwisko i numer telefonu – takich informacji wymaga organizator. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji w agendzie wydarzenia.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42