Dzień otwarty- Allen&Overy

Międzynarodowa kancelaria prawnicza Allen&Overy wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Poland zaprasza wszystkich studentów IV, V (ewentualnie III) roku oraz absolwentów na dzień otwarty w siedzibie kancelarii. Spotkanie odbędzie się dnia 11 kwietnia 2014 r. w godzinach 12:00 – 14:00. Podczas spotkania zostanie przedstawiona działalność firmy, a studenci zainteresowani podjęciem praktyk będą mieli okazję poznać oczekiwania i potrzeby jednej z największych firm prawniczych na świecie. Będzie to doskonała okazja do zadania pytań i zdobycia informacji na temat praktyk oraz ścieżki kariery. Po części merytorycznej dla uczestników został przewidziany lunch. Agenda spotkania będzie przedstawiała się następująco:

  • Prezentacja kancelarii Allen & Overy i programu praktyk wakacyjnych;
  • Prezentacja: „CV i rozmowa kwalifikacyjna”;
  • Warsztat: „ABC Transakcji M&A”.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy zainteresowane osoby o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez rejestrację na stronie www.elsa.org.pl/zapisy, wybierając odpowiednie wydarzenie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na dzień otwarty jest otwarta do 8 kwietnia 2014 r.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42