Działalność Naukowa

Spotykamy się w środy o 20:00. Naszym wiceprezesem jest Paweł Konopka i to on udziela wiążących informacji nt. miejsca spotkania.

Academic Activities jest tworzona przez fantastycznych ludzi. To środowisko mnóstwa ciekawych i innowacyjnych projektów. Konkursy, warsztaty, wykłady visiting professors i wiele innych – to wycinek tego, czym się zajmujemy. Wśród tylu możliwości każdy znajdzie coś dla siebie.

Mimo aspektu naukowego naszej sekcji, Academic Activities daje sposobność, by realizować swój potencjał organizatorski. Dzięki temu zdobywamy doświadczenie, o które trudno w innych organizacjach. Jednocześnie poznajemy bliżej od strony nieformalnej pracowników naukowych oraz przedstawicieli branży prawniczej: sędziów, adwokatów, prokuratorów.

Z czasem można odczuć, że miesiące działalności w naszej sekcji przekładają się niesamowicie pozytywnie na wszelkie nasze kontakty międzyludzkie, ćwiczymy bowiem automatycznie zdolności interpersonalne, jakże potrzebne i przydatne w życiu każdego z nas.

Academic Activities to nie tylko podgrupa osób zajmujących się się interesującymi projektami – to przede wszystkim świetna paczka znajomych, w towarzystwie których można przyjemnie spędzić wiele czasu.

Sekcja Działalności Naukowej na Facebooku