Działalność Naukowa

Spotkania sekcji odbywają się we wtorki o 20.00. 

Wiceprezesem jest Julia Miąskiewicz i to ona udziela wiążących informacji nt. miejsca spotkania.

Co łączy członków tej sekcji? Co tworzy między nimi przyjacielskie więzi i sprawia, że jej członkowie ściśle współpracują i nawiązują długotrwałe przyjaźnie? Wynika to z dążenia do wspólnego celu czyli organizacji wydarzeń naukowych zarówno dla studentów warszawskich wydziałów prawa, jak i studentów z całej Polski. Na cotygodniowych spotkaniach zajmujemy się organizacją cyklicznych wydarzeń, dzięki którym poszerzamy swoje horyzonty i umożliwiamy studentom przygotowanie się do wykonywanego w przyszłości zawodu.

Ogólnopolski Moot Court z Arbitrażu Handlowego (IV edycja) warsztaty z pisania pism procesowych (NapiszTO!), Lokalny Konkurs Krasomówczy (już XXII edycja!) i wizyty w siedzibach czołowych warszawskich kancelarii to tylko część wydarzeń, przy których organizacji współpracujemy z przedstawicielami branży prawniczej. Jest to ogromna szansa i zaszczyt poznania autorytetów- sędziów, adwokatów, radców prawnych etc.

Z czasem można odczuć, że miesiące działalności w sekcji przekładają się pozytywnie na nasze wszelkie kontakty międzyludzkie. Poznajemy nowych ludzi, od których wiele możemy się nauczyć, a w sekcji wytwarza się przyjemna i motywująca atmosfera. Stajemy się grupką przyjaciół dążących do wspólnych celów. Przyjdź i przekonaj się! 

Do zobaczenia!

Sekcja Działalności Naukowej na Facebooku