Debata Oksfordzka: Bitwa o Warszawę!

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na Debatę Oksfordzką 2012, która odbędzie się 27 kwietnia 2012 r. o godz. 13.00 w sali 316 w budynku Auditorium Maximum (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3).

W tym roku dwa uniwersytety stoczą kolejną „Bitwę o Warszawę”, a tematem będzie: „Udział czynnika społecznego (ławnicy) w procesie karnym – konieczny czy zbędny?” 

d

d

Po ubiegłorocznej edycji, kiedy to Jury składające się z najznakomitszych przedstawicieli Palestry i środowiska akademickiego, ogłosiło wynik remisowy, w tym roku każda drużyna liczy na zwycięstwo.

Dwie trzyosobowe drużyny staną naprzeciw siebie by walcząc na argumenty podważać albo podkreślać znaczenie ławników w polskim procesie karnym. Zarówno Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego jak i Uniwersytet Warszawskie wysyłają swoich najlepszych studentów by przekonać się komu przez najbliższy rok przypadnie miano zwycięzcy!

Przyjdź i kibicuj reprezentantom swojego uniwersytetu!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42