Aplikanci Adwokaccy Studentom Prawa

„Aplikanci Adwokaccy Studentom Prawa” to spotkanie informacyjne z studentami prawa ze wszystkich wydziałów prawa w Warszawie.
i
Spotkanie odbędzie się w czwartek 1 czerwca 2012 roku w godz. 14:00 – 17:30. w  PWSBiA, bud. A, s. 301 przy ul. Bobrowieckiej 9 w  Warszawie.
i
Spotkanie zostanie podzielone na dwie części:
i
Część I
To przekazanie informacji o tym kim jest adwokat, jakie wyzwania stoją przed osobą, która chce nim zostać, informacje o etyce zawodowej, organizacji adwokatury jako samorządu, następnie wskazówek odnośnie przygotowania się na egzamin wstępny aplikację adwokacką, informacje o przebiegu aplikacji oraz organizacji szkolenia.
i

Część II
To próbny test wstępny na aplikację adwokacką (75 pytań) – wzorowany na egzaminie wstępnym organizowanym przez Ministra Sprawiedliwości.

Wykaz aktów prawnych:
KC, KRO, KPC, KK, KPK, KW, KPW, KKS, KSH, KPA, PPSA, Konstytucja, Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawa o prokuraturze, prawo o adwokaturze, ustawa o radcach prawnych.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42