Akademia Podatkowa Deloitte 2010

Studiujesz prawo, administrację lub ekonomię? Podatki nie kojarzą Ci się jedynie z wypełnianiem PIT-ów? Weź udział w Akademii Podatkowej – projekcie edukacyjnym Deloitte.

Akademia Podatkowa to cykl warsztatów prowadzonych przez doradców Deloitte, dzięki któremu poznasz najważniejsze zagadnienia prawa podatkowego. Spotkania odbędą się w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. W każdym z tych miast odbędzie się 7 warsztatów.

Akademia Podatkowa to projekt skierowany do studentów IV i V roku prawa, administracji i ekonomii. Do udziału w nim zapraszamy osoby zainteresowane podatkami i myślące o karierze doradcy podatkowego. Ze względu na warsztatową formę zajęć w projekcie będzie uczestniczyć maksymalnie 30 studentów w każdym mieście.

Na stronie Deloitte wybierz jedno z miast, w których odbywa się nasz projekt, wypełnij formularz rejestracyjny i… czekaj na naszą odpowiedź. Po zakończeniu rejestracji (8 lub 15 marca, w zależności od miasta) skontaktujemy się z Tobą i, jeśli zakwalifikujesz się do kolejnego etapu, zaprosimy Cię na testy badające umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość języka angielskiego. Informacje o Twoim wyniku oraz o tym, czy dostałeś się do Akademii Podatkowej, otrzymasz e-mailem.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42