Akademia ELSA: Wszechstronność radcy prawnego – atut czy słabość?

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie z serii Akademia ELSA: Wszechstronność radcy prawnego – atut czy słabość? Naszym gościem będzie mec. Maciej Bobrowicz – radca prawny, jeden z najbardziej znanych mediatorów w Polsce, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Mediacji Gospodarczej oraz współzałożyciel i członek European Mediation Networking Initiative (międzynarodowej organizacji promującej mediacje), twórca zmian kodeksu postępowania cywilnego.

Akademia ELSA: Wszechstronność radcy prawnego - atut czy słabość?

Na spotkaniu mecenas wykaże, w jak różnorodnych warunkach pracują radcy prawni oraz jak szerokie jest pole ich działania. W kancelariach, w korporacjach czy też w funduszach private equity. Zostaną poruszone tematy wiążące się z marketingiem prawniczym oraz ze specjalizacjami, które mogą okazać się przyszłościowe.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (23.03.2011 r.) o godzinie 20:00 w sali A3 Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4).

W trakcie spotkania przewidziana jest dyskusja.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42