Akademia ELSA: spotkanie z asystentem sędziego SN

Ciekawi Cię, jak wygląda praca praktyków w różnych dziedzinach prawa? Zastanawiasz się, jak funkcjonują „od środka” takie instytucje jak Sąd Najwyższy, kancelaria adwokacka lub radcowska? A może po prostu nie podjąłeś jeszcze decyzji co do tego, jak pokierować swoją karierą i potrzebujesz profesjonalnej porady zawodowego prawnika?

Mamy coś właśnie dla Ciebie.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa zaprasza na pierwsze spotkanie z serii Akademia ELSA. Jest to nowatorski projekt, mający na celu przybliżenie studentom realiów pracy w różnych zawodach prawniczych.

ELSA WARSZAWA stawia na rozwój studentów i w związku z tym postaraliśmy się, by 2 razy w miesiącu pojawiali się na naszym Wydziale doświadczeni praktycy różnych profesji (pracownicy Sądu Najwyższego, adwokaci, notariusze, komornicy, sędziowie).

Po wystąpieniu każdego prelegenta przewidziany jest czas na zadawanie pytań, a nawet na prywatną rozmowę!

W najbliższą środę naszym gościem będzie dr Łukasz Majewski – prawnik, doktor nauk prawnych, wieloletni asystent sędzięgo Sądu Najwyższego, niezwykle charyzmatyczny człowiek, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące swojej pracy, a w szczególności poruszy problematykę i specyfikę Sądu Najwyższego.

Spotykamy się w środę 27 października 2010 o 18:30 w sali 416 Collegium Iuridicum I.

A potem zapraszamy na ENTW.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42