Akademia ELSA: Quo vadis, studencie prawa?

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie z serii Akademia ELSA: „Quo vadis, studencie prawa? Młodzi adwokaci na rynku pracy”.

Naszym gościem będzie adw. Krzysztof Komorowski – zastępca Sekretarza Naczelnej Rady Adwokackiej. Spotkanie odbędzie się w czwartek (15.03.2011 r.) o godzinie 18.30 w sali 3.4 w Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4.

Porozmawiamy o tym, jakie perspektywy rozwoju i zatrudnienia mają młodzi adwokaci oraz jakie są wobec nich oczekiwania ze strony środowiska i pracodawców. Dowiemy się również, jak przedstawia się ich sytuacja względem aplikantów radcowskich i względem radców prawnych.

Ponadto poruszona zostanie kwestia przyszłych zmian mających na celu otwarcie zawodów prawniczych, i tak dowiemy się na przykład, co adwokaci z wieloletnim doświadczeniem sądzą na temat uzyskania przez magistrów prawa możliwości reprezentowania stron przed sądem oraz jakie niesie to konsekwencje.

Nasz prelegent przedstawi także specyfikę pracy adwokata oraz wiążący się z nią zakaz reklamy zawodów zaufania publicznego.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42