Akademia ELSA: „Przestępstwa komputerowe. Hacking, cracking, phreacking”

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie z serii Akademia ELSA: „Przestępstwa komputerowe. Hacking, cracking, phreacking, phishing”

Naszymi gośćmi będą dr Agnieszka Gryszczyńska, Adiunkt w Katedrze Prawa Informatycznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Paweł Nowosad z Koła .NET na MIMUW. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2012 r. o godz. 17.30 w sali 201 Auditorium Maximum (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3).

d

d

W trakcie spotkania zostaną omówione zagadnienia związane z takimi przestępstwami informatycznymi jak hacking, cracking, phreacking, phishing.

Nasi goście przedstawią pogląd na sprawy z dwóch różnych punktów widzenia, prawnik i informatyka. Zastanowimy się jakie środki mogą być skuteczne w przeciwdziałaniu tego typu przestępstwom oraz jakie oraz jak powyższe problemy powinny zostać rozwiązane przez postulowane regulacje prawne.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42