Akademia ELSA: „Ochrona pracodawcy przed nielojalnymi pracownikami” (26.02.2013)

ELSA Warszawa i DLA Piper zapraszają na kolejne spotkanie Akademii ELSA! akademia_elsa

Tym razem spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom z zakresu prawa pracy. Eksperci z DLA Piper przedstawią praktyczne aspekty problematyki „Ochrony pracodawcy przed nielojalnymi pracownikami”. Spotkanie skierowane jest do studentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa pracy poprzez udział w dyskusji z praktykami!

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2013 roku o godzinie 18:30, w sali 200 budynku Samorządu Studentów UW na Małym Dziedzińcu Kampusu Głównego UW.

Naszymi gośćmi będą:

dr Magdalena Zwolińska, Senior Associate DLA Piper, adwokat, specjalizująca się w zagadnieniach związanych z prawem pracy. Doradza w kwestiach związanych z restrukturyzacją zatrudnienia, obejmujących outsourcing, zwolnienia grupowe oraz transfery zagraniczne pracowników. Posiada doświadczenie w występowaniu w sporach sądowych z zakresu prawa pracy. Ponadto jest autorką licznych publikacji, w tym w Rzeczpospolitej i Gazecie Prawnej.

mec. Michał Synowiec, Senior Associate, radca prawny, specjalizujący się w doradztwie na rzecz spółek w zakresie prawa pracy. Zajmuje się w szczególności strategicznymi kwestiami z zakresu kadr w świetle przepisów prawa pracy oraz obowiązujących polityk dotyczących zatrudnienia pracowników i rozwiązania stosunku pracy. Regularnie reprezentuje zarówno pracowników jak i pracodawców w sporach sądowych na gruncie prawa pracy. Jest autorem licznych artykułów i komentarzy w prasie branżowej, w tym w Rzeczpospolitej oraz Gazecie Prawnej.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42