Akademia ELSA: Doradca podatkowy – ważny partner biznesowy przedsiębiorcy

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić na kolejne spotkanie z serii Akademia ELSA: Doradca podatkowy – ważny partner biznesowy przedsiębiorcy.

Naszym gościem będzie mec. Andrzej Paczuski – licencjonowany doradca podatkowy; w 2003 roku mec. Paczuski uzyskał tytuł Executive MBA na Uniwersytecie Illinois. Jest uznanym ekspertem z zakresu doradztwa podatkowego na rzecz podmiotów z sektora finansowego oraz sektora nieruchomości, a także autorem wielu artykułów dotyczących opodatkowania instytucji finansowych, publikowanych zarówno w prasie polskiej, jak i zagranicznej.

W Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanym przez Rzeczpospolitą głosami innych doradców podatkowych mec. Andrzej Paczuski został wybrany w 2008 i 2009 roku najlepszym doradcą podatkowym w Polsce świadczącym usługi na rzecz sektora finansowego. W 2007 roku w tym samym rankingu został uznany za jednego z trzech najlepszych doradców w kategorii optymalizacji podatkowej.

Na naszym spotkaniu mec. Andrzej Paczuski zaprezentuje realny obraz pracy doradcy podatkowego. „Obalimy” liczne stereotypy związane z tym zawodem oraz porozmawiamy o jego perspektywach. Co ważne, przeanalizujemy role i funkcje doradcy podatkowego w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych oraz funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Spotkanie odbędzie się 11 maja 2011 o godzinie 20:00 w sali 1.3 Collegium Iuridicum II przy ul. Lipowej 4.

W trakcie spotkania przewidziana jest dyskusja.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42