Adapciak 2009

Dostałeś/aś się na prawo lub administrację? Chcesz nawiązać nowe znajomości, zintegrować się z przyszłymi studentami prawa i administracji z całej Polski oraz poznać tajniki studenckiego życia jeszcze przed rozpoczęciem studiów?

Zrób pierwszy krok! Wyślij zgłoszenie i jedź z nami na XIII Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny Studentów Prawa i Administracji Adapciak 2009, organizowany przez ELSA Poland w dniach 7-13 września 2009 roku na terenie Kortowa – studenckiego kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Adapciak 2009 - plakat

Przewidywane atrakcje:

  • wykłady, prowadzone przez wybitnych profesorów (prof. Marek Safjan, prof. Władysław Rozwadowski, prof. Maciej Zieliński),
  • spotkania z przedstawicielami zawodów prawniczych (sędzia, adwokat, prokurator),
    cykl szkoleń,
  • liczne zabawy i imprezy tematyczne,
  • warsztaty (m.in. taneczne, kryminalistyczne, lekcje golfa),
  • inne atrakcje (prawnicze akademie filmowe, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, gokarty, paintball, quady).

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA – organizator Adapciaka – to największa na świecie organizacja zrzeszająca studentów prawa i młodych prawników. Istnieje już 27 lat i działa na ponad 200 Uniwersytetach w 40 krajach Europy. W Polsce ELSA zrzesza ponad 1000 aktywnie działających studentów ze wszystkich wydziałów prawa i administracji. Więcej informacji o Stowarzyszeniu uzyskasz na stronie internetowej ELSA Poland oraz w trakcie obozu.

Informacje o zapisach oraz szczegółowe dane znajdują się na oficjalnej stronie Adapciaka oraz na Wydziałach Prawa i Administracji w całej Polsce.

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /home/elsawarszawa/ftp/wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42